להיות מוגן מנזקים בבית שלך
shutterstock_139303850

אחד הפחדים הגדולים ביותר של אנשים הוא לאבד את כל רכושם. פריצות לדירות הן נפוצות מאוד בישראל ואנשים משקיעים אלפי שקלים עבור מערכות הגנה מתוחכמות שלמען האמת, לא תמיד עובדות. לכן, יש צורך רב בביטוח דירה במחיר משתלם כדי להשיג את ההגנה המינימלית עבור הרכוש שלכם, שיכול להיות רכש יקר ערך מבחינה כספית או אפילו סנטימנטלית. בירור על מחיר ביטוח דירה ועלויות יגלה כי יש הרבה סוגי ביטוחים, שמתאימים את עצמם לאופי הדירה, למערכות ההגנה ולרכוש עצמו. רכישה של ביטוח דירה צד ג' היא גם חשובה, כדי לכסות נזקים שנגרמו לצד שלישי בגלל הנכס – החלקה במדרגות, רטיבות בקירות השכנים וכדומה.

ביטוח דירה

ביטוח דירה ב'מלמד ביטוחים' בין אם זה ביטוח דירה צד ג' או לא, מספק לכם הגנה במקרה שנגרם נזק לבית בו אתם גרים או לרכוש הנמצא בו והכל במחיר הוגן.

מהו ביטוח דירה?

סביר להניח כי דירה היא הנכס היקר והחשוב ביותר עבורך.
ביטוח זה מגן מפני נזקים כגון: שריפה, פריצה, גניבה, רעידת אדמה, שיטפון ונזקי טבע, נזקי צנרת, נזקים הנגרמים למכשירי החשמל, אבדן תכשיטים וכדומה. ביטוח זה מקיף כמה תחומים: כיסוי נזקי רכוש, ביטוח אחריות חוקית כלפי נזקים שנגרמו לצד ג', וביטוח חבות המעבידים כלפי המועסקים על ידכם בדירה.

אילו סוגי ביטוח דירה קיימים?

קיימים שני כיסויים עיקריים של ביטוח דירה במחירים שונים (ניתן לרכוש גם כל כיסוי בנפרד):

 • ביטוח מבנה המגן על מבנה הדירה או הבית מפני הנזקים המצוינים לעיל. ניתן לרכוש ביטוח כזה גם עבור מבנה שאינכם מתגוררים בו.
  בנוסף, ניתן לרכוש גם כיסוי לערך קרקע במקרה של נזק כללי שבעקבותיו לא ניתן לשקם את המבנה.
 • ביטוח תכולה מגן על הרכוש הנמצא בתוך הבית מפני הנזקים המצויינים לעיל.
  במסגרת ביטוח תכולה, ניתן לבטח גם רכוש השייך לכם ומצוי במבנה שאינו בבעלותכם.
ביטוח דירה של 'מלמד ביטוחים'

ב'מלמד ביטוחים' מתחייבים להגן על ההון האישי שלכם, הבית והרכוש – פרי עמלכם וחלק גדול בביטחון שלכם בחיים. נתאים לכם באופן אישי את ביטוח הדירה ואת הכיסוי הביטוחי הנכון והמקיף ביותר במחירים הכי הוגנים.

ביטוח משכנתא
shutterstock_275693825

אנחנו בצד שלך, בליווי אישי מול הבנק.

מהו ביטוח משכנתא?

זהו ביטוח חובה ע"פ חוק בעל שני מרכיבים, הנועד להגן עליכם, רוכשי הדירה, ועל הבנק, המוסד שהלווה לכם את הכסף, לרכישת הדירה, במקרה בו המבוטח – רוכש הדירה, נפטר בטרם עת, ובמקרה בו נגרם נזק משמעותי למבנה הדירה.  ב'מלמד ביטוחים' אנו מעניקים שירות ליווי אישי מקצועי ואמין עם התאמה של הביטוח הנכון עבורכם. כל זאת יחד עם הסבר של משמעות הביטוח עבורכם ומרכיביו.

ממה מורכב ביטוח משכנתא וכמה הוא עולה?

ביטוח משכנתא הוא ביטוח המשלב שני כיסויים הכרחיים, כל אחד למטרה שונה:

 • ביטוח חיים – ביטוח שנועד להבטיח לבנק, כי במקרה מוות, חלילה, המשכנתע תפרע במלואה. במקרה של מוות המבוטח, מובטח לבנק כי יקבל את מלוא החזר המשכנתא. לרוב, סכום הביטוח זהה לסכום המשכנתא שנלקחה. במקרה בו סכום ביטוח החיים גבוה מסכום המשכנתא, אזי במקרה של מוות המבוטח תועבר יתרת סכום הביטוח לשארים – מוטבי המבוטח הרשומים בפוליסה.
 • ביטוח מבנה – ביטוח למקרים בהם ניזוק מבנה הדירה.
  סכום הביטוח מיועד לבטח בשני מקרים: תיקון הנזקים והחזרת המבנה לשלמותו או פדיון ההלוואה במקרה של נזק למבנה. סכום ביטוח המבנה נקבע על פי עלות הבנייה – בנייה מחדש של המבנה על פי השטח כפי שמחושב בארנונה (לפי מ"ר) ומסתמך על קריטריונים שונים (לפי דרישת הבנק או לפי הערכת שמאי). לבנק שמורה הזכות לחרוג מהנתונים שקבע השמאי ולהגדיל את סכום הביטוח במקרה והוא נמוך מסכום ההלוואה. קיימים גם מקרים בהם הבנק מאשר הורדה של סכום הביטוח מאותה סיבה.
  במסגרת ביטוח תכולה, ניתן לבטח גם רכוש השייך לכם ומצוי במבנה שאינו בבעלותכם.
ב'מלמד ביטוחים' תהנו משירות מקצועי ואמין עם התאמה אישית שיאפשרו את אישור המשכנתא על ידי הבנק בהקדם האפשרי. שירות מקצועי ואמין עם התאמה אישית שיאפשרו את אישור המשכנתא על ידי הבנק בהקדם האפשרי.
כמה עולה ביטוח משכנתא?

משכנתא היא ללא ספק ההלוואה הגדולה ביותר שייקח בחייו האדם הממוצע. אנשים עובדים שנים למען רכישת דירה וגם כשהם מגיעים לנחלה, הם זקוקים לעזרה מהבנקים, שהולכת איתם יד ביד למשך כמה עשורים. משכנתא היא עסק יקר ולאורך זמן, סביר שאנשים יחזירו פי 2.5 או 3 מהסכום שאותו לקחו. בתוך כך, חשוב מאוד גם לבטח את עצמכם ולהשיג ביטוח משכנתא.

ביטוח משכנתא הוא ביטוח שמכסה את המלווה במקרים קיצוניים של חוסר יכולת לשלם את המשכנתא. אנשים רבים שואלים את עצמם כמה עולה ביטוח משכנתא והאם זה כדאי? ובכן, ביטוח משכנתא בשוק של היום הוא בגדר חובה, והעלויות הן זניחות ביחס לביטחון שהיא מעניקה.

לייעוץ מקצועי מסוכן ביטוח אישי חייג 09-9546049 או השאר פרטים כאן: