ביטוח נסיעות לחו''ל הראשון בעולם שמשלם במקום

נתקעתם בחו"ל בלי המזוודות? מרגישים לא טוב? רכשו את הביטוח היחיד שנותן לכם פתרון מיידי בחו"ל!!!

shutterstock_129132983
מה מכסה ביטוח נסיעות לחו''ל?

הביטוח חיים לחו"ל מופעל מרגע רכישתו ועד החזרה הביתה.
יש לו שני חלקים: ביטוח בריאות בחו"ל וביטוח כבודה בחו"ל. ביטוח הבריאות מכסה בין היתר הוצאות טיפול ואשפוז, רכישת תרופות, פינוי במטוס לארץ, טיפולי חירום בשיניים וחילוץ ופינוי לבית חולים במקרה של תאונה. ביטוח מטען (כבודה) מכסה מפני נזק, גניבה או אובדן הציוד האישי במהלך השהות בחו"ל.

יתרונות ביטוח הנסיעות

לא מוציאים כסף מהכיס – מרגישים לא טוב? זקוקים לאשפוז בחו"ל? כאשר יש לכם ביטוח חיים לחו"ל תוכלו להתקשר ולקבל מענה מיידי לטיפול.

  • אין השתתפות עצמית
  • ביטוח בריאות בחו"ל בכל גיל ובכל מצב רפואי
  • מזומן במקום

מספר הישראלים הטסים לחופשות בחו"ל עולה מדי שנה. בכל קיץ אנחנו שומעים על שיא חדש שנשבר במספר העוברים והשבים בנמל התעופה בן גוריון והצפי הוא שהמספרים ימשיכו לנסוק לאור מחירי הטיסות ההולכים והופכים לזולים יותר. מעבר לטיסה, מלון, מזוודה ותכנון הטיול, שהם הדברים הבסיסיים אותם כל אחד צריך כאשר הוא יוצא לטיול, הוא צריך גם לבטח את עצמו.

יש הרבה סוגי ביטוחים ביניהם יכול לבחור אדם לפני שהוא טס לחו"ל, כשהמשתנה הרלוונטי ביותר הוא אופי הטיול. בטיול שקט של בטן גב אפשר להסתפק בביטוח מינימלי, בעוד ביטוח אקסטרים יעלה הרבה יותר. משתנים נוספים כוללים גם את מצב בריאותו של האדם ואורך הטיול.

כאשר בוחרים ביטוח בריאות בחו"ל מסתכלים על היסטורית המחלות של הלקוח ויכולים לחסוך הרבה מאוד כסף במקרי חירום. לעיתים יש מקרים בהם צריך לעשות ביטוח חיים בחו"ל וזאת כאשר יוצאים לטיול מסוכן שכולל פעילות מסוכנת ומסכנת חיים. בנוסף, אנשים גם עושים ביטוח חיים בחו"ל כאשר הם חולים הוא יוצאים לתקופה ארוכה.

סוג ביטוח נוסף הוא ביטוח נסיעות חו"ל שידאג לכל ענייני אובדן של כבודה או דרכונים, כיסוי הוצאות רפואיות עד סכום מסוים ופינוי אווירי או יבשתי במקרה של מצוקה. חשוב מאוד להבין את סוג הטיול, לדווח נכונה ולבטח את עצמכם כדי למנוע מפח נפש פיזי וכלכלי עוד לפני שחוזרים ארצה.

לייעוץ מקצועי מסוכן ביטוח אישי חייג 09-9546049 או השאר פרטים כאן: