הביטחון שלך בדרכים

ביטוח רכב מעניק לכם כיסוי מפני נזק שעלול להיגרם לנהג ולרכב כתוצאה מתאונת דרכים, מגניבה או פריצה וכן לנזקים שנגרמו לצד שלישי.

אילו סוגי ביטוח רכב קיימים?
shutterstock_337491824

קיימים שלושה סוגים עיקריים של ביטוח רכב:

  • ביטוח חובה לרכב – מעניק כיסוי לנזקי גוף הנגרמים למעורבים בתאונת דרכים, לנהג ולנוסעים וכן להולכי רגל.
  • ביטוח צד ג' – מעניק כיסוי לנזקי רכוש הנגרמים כתוצאה מתאונת דרכים.
  • ביטוח מקיף – מכסה נזקים שנגרמו לרכב המבוטח כתוצאה מתאונת דרכים או כתוצאה מפריצה, גניבה, שריפה, אסון טבע וכד'. הוא כולל בתוכו ביטוח אחריות לנזקי רכוש של צד שלישי.

רכב הוא הרכישה היקרה והמשמעותית ביותר אצל מרבית האנשים הממוצעים אחרי רכישת דירה. מדובר בהוצאה של עשרות ולעיתים מאות אלפי שקלים לכלי שמשמש אותנו באופן יומיומי ודורש מאיתנו תחזוקה שוטפת. גניבה של רכב היא אף פעם לא נעימה ולצערנו, נפוצה מאוד בישראל. בארץ יש הרבה כנופיות מתוחכמות שיודעות לעקוף את מנגנוני ההגנה השונים בקלות ולהבריח את הרכב מהר מאוד למקומות בשטחים. בנוסף, בישראל יש גם הרבה מאוד תאונות ולכן, הצורך בביטוח רכב הוא גדול.

יש הרבה מאוד סוגים של ביטוחי רכב וכדי לדעת כמה עולה ביטוח לרכב כדאי מאוד להתייעץ עם סוכן ביטוח רכב לפני בחירה וחתימה. עלות ביטוח רכב היא זניחה באופן יחסית לסיכון וכאשר עושים אותה דרך סוכנות ביטוח רכב אפשר להגיע לעסקה טובה ולהרגיש בטוח יותר עם הרכישה החדשה והנוצצת שלכם ולהגן עליכם מפני גניבה או הוצאות גדולות בעת תאונות.

חישוב ביטוח רכב

כאשר מבררים על ביטוח רכב חדש צריך לבחון כמה דברים. שנת הייצור של הרכב, הקילומטרים שעבר, מגורים של בעל הרכב, הוותק של הנהג על הכביש ועוד. המשתנים האלו רלוונטיים מאוד להשגת העסקה הטובה ביותר ולחישוב הכללי של סוכן הביטוח. כשמחפשים ביטוח רכב מומלץ צריך לסקור כמה שיותר סוכנויות ולהתייעץ עם כמה שיותר סוכנים שכן המחירים משתנים מאוד בין סוכנות לסוכנות.

לשאלה כמה עולה ביטוח מקיף לרכב יש הרבה תשובות והן גם כן נוגעות למשתנים הנ"ל. כשבמבררים על ביטוח חובה מחיר ועלויות רואים שההשפעה של ותק הנהג והרכב היא רלוונטית מאוד. תעריפי ביטוח חובה גם הם משתנים בעקבות האלמנטים הללו וטווח המחירים הוא בדרך כלל כמה מאות עד שקלים בחודש, סכום הגיוני לכל הדעות.

כשמחפשים אחר ביטוח לרכב מחיר ועלויות צריך להבין שלא מדובר במותרות, אלא במשהו שיכול להגן עלינו ברגעים קשים. אף אחד לא רוצה להישאר חסר אונים וחסר כל כאשר רכבו נגנב או עובר תאונה קשה. ההגנה הזו היא חשובה מאוד גם לעתיד הכלכלי וגם לעתיד הרפואי שלנו, כך שעלות ביטוח רכב די מתגמדת כאשר הכסף הולך למקומות הנכונים ולא לאיבוד.

תעריפי ביטוח חובה

כמובן שאפשר להישאר עם ביטוח חובה בלבד, אך כיסוי רחב כפי שסוכן ביטוח רכב ימליץ לכם ישאיר אתכם עם פחות דאגות, נכון שביטוח מקיף לרכב עולה לנו יותר אך זה עדיין משתלם לנו בטווח הארוך. למשל, ביטוח צד ג' יאפשר לכם לקבל החזרים גדולים על גניבה או תאונה קשה. תעריפי ביטוח חובה, משתנים, וכך גם העלויות של ביטוח מקיף לרכב. סקר שוק הוא הדרך הטובה ביותר להגיע לעסקה הטובה ביותר עבורכם ולחישוב עלות ביטוח הרכב בין אם זה מקיף או חובה, המטרה שלנו בתור סוכנות ביטוח רכב היא לעזור לכם לשלם פחות, אך לקבל הגנה מלאה ושלמה יותר בביטוח הרכב חובה ומקיף.

החובה שלכם כנהגים על הכביש וכעל בעלי משפחות היא לבטח את עצמכם ואת הסובבים בביטוח חובה ומומלץ גם ביטוח מקיף, כדי לתת להם את ההגנה הטובה ביותר כאשר הם נמצאים מאחורי ההגה או הכידון. ישנם ביטוחים לסוגים שונים של רכבים ונהגים, ועליכם למצוא את הביטוח המושלם עבורכם וזה שיאפשר לכם להרגיש בטוחים בכל עת ולשם כך אנחנו כאן, אנחנו במלמד ביטוחים, סוכנות לביטוח רכב, נשמח לסייע לכם בכל דבר, הרגישו חופשי ליצור איתנו קשר.

ב'מלמד ביטוחים' מצטרפים חדשים מקבלים ביטוח רכב בהנחה של 5% למבוטחים מגיל 30 ומעלה
לייעוץ מקצועי מסוכן ביטוח אישי חייג 09-9546049 או השאר פרטים כאן: