מגן עליכם בכל מקום בעולם
shutterstock_43725862

ביטוח תאונות אישיות ב'מלמד ביטוחים' מספק לכם כיסוי הוצאות במקרים של נפילה, פציעה, ותאונות אחרות, העלולות להתרחש במקום הקרוב אליכם ביותר – בבית.

מהו ביטוח תאונות אישיות?

פוליסת תאונות אישיות מכסה מקרים של נכות או אובדן כושר עבודה כתוצאה ממקרה של תאונה.
מחיר ביטוח תאונות אישיות יקבע בהתאם לדרישות הלקוח ולסוג הפוליסה. הפוליסה מורכבת בהתאם לנתוניו האישיים של המבוטח, כמו: שכר, עיסוק ומקצוע, גיל.

ביטוח תאונות אישיות האם כדאי?

לצערנו, תאונות מתרחשות מדי יום, בבית, בעבודה ובסביבה הציבורית.
הכיסוי של פוליסה זו מעניק מענה לכל מי שנפגע פגיעה גופנית מרוב סוגי התאונות, בכל עת ובכל מקום בעולם.
ביטוח זה ייתן לכם שקט נפשי כלכלי במקרה של תאונה כזו.

ב'מלמד ביטוחים' נדאג שתהיה מכוסה ברוב המצבים של תאונה אישית ובכל מקום בעולם על מנת שתהיה רגוע ובטוח.
ביטוח תאונות אישיות, האם כדאי?

החיים מלאי הפתעות ואי אפשר לדעת מתי ניתקל בהפתעות נעימות, או מצד שני, באסונות גדולים. החיים הם מאוד שבריריים ויכולים להיגמר ברגע, ככה, וללא התראה מוקדמת. ביטוח אישי הוא חשוב מאוד לכל אחד שרוצה להגן על עצמו ועל משפחתו ברגעים קשים. כאשר מבררים על ביטוח אישי צריך להסתכל על כמה אספקטים ולראות מה מתאים לנו ולאופי של חיינו. האם אנחנו בריאים והאם אנחנו יותר מועדים לפורענות מאחרים.

רבים שואלים את עצמם לגבי ביטוח תאונות אישיות האם כדאי והאם משתלם. המציאות היא שתאונות קורות כל הזמן, בכל מקום ואף אחד אינו מוגן. פוליסת ביטוח אישי מעניקה ביטחון בכל זמן ובכל מקום בעולם ולהרבה מאוד סוגים של תאונות.

כשמבררים ובודקים על ביטוח תאונות אישיות מחיר ועלויות מגלים מגוון רחב של מסלולים ואפשרויות שיכולות לכסות סוגים שונים של פציעות. ההבנה כי כל אחד פגיע היא חשובה, אך חשוב להתאים את סוג הביטוח לאדם, למחלותיו, לחולשותיו ולמקום מגוריו. אז בנוגע לשאלה האם כדאי לעשות ביטוח תאונות אישיות?  ביטוח תאונות אישיות בדרך כלל לא עולה יותר מכמה עשרות שקלים בחודש, אך הוא חשוב מאוד לכולם ולשקט הנפשי של האדם ומשפחתו.

ביטוחי חיים הם גם כן חשובים מאוד, במיוחד לאנשים שעובדים בעבודות מסוכנות או שעוסקים בפעילויות פחות בטוחות. לשאלה כמה עולה ביטוח חיים יש הרבה תשובות, וגם פה יש להתחשב במספר אלמנטים רלוונטים לגבי גיל, עיסוק, היסטורית מחלות משפחתית ועוד. המחיר כמובן, משתנה בהתאם.

אנשים רבים עושים ביטוח אישי, מבטחים את הדירות שלהם, הרכוש שלהם, הרכב וכמובן לפני נסיעות לחו"ל. לכן, אין כל סיבה לא לעשות ביטוח חיים ולהיות שקטים בנוגע לעתיד המשפחה. המטרה של ביטוח הוא לתת שקט ונינוחות לאדם. המבוטח יודע שהוא מכוסה, ושהוא יכול לעסוק בשגרת חייו מבלי לדאוג לשאלות קשות כמו "מה יקרה אם יקרה לי משהו".

הביטוחים הם נפוצים כל כך לא בכדי. אדם אשר רוצה להיות שקט בנוגע לעתידו, גם אם הוא בבית, גם אם הוא בעבודה, וגם אם הוא מטייל במקום נידח בצד השני של העולם. דאגו לעצמכם ולעתיד משפחתכם עם ביטוח מתאים.

לייעוץ מקצועי מסוכן ביטוח אישי חייג 09-9546049 או השאר פרטים כאן: